Sklep Online Farby24.com /Dulux, Dekoral, Beckers, Śnieżka i inne/ wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

1. Właścicielem sklepu internetowego "Farby24.com" prowadzonego pod adresem www.farby24.com jest firma MARGO Małgorzata Migała  zarejestrowana pod adresem Straszęcin 301, 39-218 Straszęcin o numerze identyfikacji podatkowej 8722389046 oraz numerze regon 181166881.

2. Sklep internetowy "Farby24.com" prowadzi sprzedaż towarów zamieszczonych w witrynie WWW za pośrednictwem sieci Internet oraz sklepu stacjonarnego.

3. MARGO Małgorzata Migała jest przedsiębiorstwem zwolnionym ze stawki VAT, z tego tytułu MARGO Małgorzata Migała nie wystawia Faktur VAT, a dowodem sprzedaży jest Faktura Uproszczona.

4. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są cenami zwolnionymi z podatku VAT.

5. Walutą obowiązującą w sklepie jest polski złoty (PLN).

6. Do każdego zakupu dołączany jest rachunek bez stawki VAT.

7. Dostawy realizowane są w zależności od wyboru klienta za pośrednictwem kuriera FEDEX.

8. Koszty dostawy podane są w dziale "Koszty dostawy" oraz w podsumowaniu zamówienia.

9. Koszty dostawy pokrywa kupujący, chyba że strony uzgodniły inaczej.

10. Odbiór osobisty zarezerwowanych przedmiotów możliwy jest w naszym sklepie:  ul. Cmentarna 16, 39-200 Dębica (godziny otwarcia - 8:00-16:00).

11. Rezerwacja towaru w celu odbioru osobistego jest dla klienta niezobowiązująca - klient może z niej zrezygnować lub dowolnie modyfikować.

12. W przypadku dokonania rezerwacji przez sklep internetowy towaru oferowanego w sklepie stacjonarnym, moment zawarcia umowy sprzedaży następuje w sklepie stacjonarnym po zbadaniu przez klienta przedmiotu zakupu oraz osobistej akceptacji oferty.

13. Sklep akceptuje następujące formy płatności: przedpłata na konto firmowe, płatność pobraniowa u kuriera lub płatność gotówką przy odbiorze osobistym zarezerwowanego towaru.

14. Wszystkie produkty oferowane w sklepie pochodzą z legalnej dystrybucji, są nowe oraz oryginalnie zapakowane, chyba, że na stronie widnieje informacja o usterkach produktu.

15. Na zapłatę lub odbiór towaru czekamy 7 dni, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane, a towar ponownie wystawiony na sprzedaż.

16. Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta.

17. Zgodnie z ustawa o ochronie praw konsumentów klientowi będącemu osobą fizyczną, a zarazem zawierającemu umowę poza lokalem siedziby firmy przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.

18. Zwroty akceptowane są tylko i wyłącznie po okazaniu dowodu zakupu - rachunku. 

19. Towar zwracany bez konkretnej przyczyny nie może nosić znamion używania.

20. Użytkownik zakładając konto i realizując zamówienie w sklepie farby24.com zgadza się z postanowieniami niniejszego regulaminu.

21. W sprawach nieuregulowanych stosowane będą przepisy polskiego prawa.

22. Obowiązuje od 29.09.2014 r.