Sklep Online Farby24.com /Dulux, Dekoral, Beckers, Śnieżka i inne/ wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Zmywacz do farb Remover F Powiększ

Zmywacz do farb Remover F

Środek do usuwania starych powłok lakierniczych.

Więcej szczegółów

Specjalistyczny środek do usuwania powłok malarskich farb ftalowych, akrylowych, olejnych, winylowych oraz innych. Produkt pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie starych powłok z takich powierzchni jak: metal, drewno, szkło, beton.

Sposób użycia: Przed użyciem środek należy dokładnie wymieszać, ale nie wstrząsać opakowania. Nanieść cienką warstwę preparatu, po czym odczekać do momentu oddzielenia się powłoki lakieru od powierzchni. Produktu nie należy rozsmarowywać. W zależności od ilości i rodzaju powłok może to zająć od 5 do 60minut. Po oddzieleniu się powłoki należy usunąć ją za pomocą szpachelki lub szczotki. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. Po oczyszczeniu powierzchni zaleca się umycie jej gorącą wodą z detergentem. Przed nanoszeniem nowych powłok należy przygotować powierzchnię zgodnie z zaleceniami producenta farby lub lakieru.

Uwaga: Zaleca się (zwłaszcza w przypadku drewna egzotycznego) przeprowadzenie próby, w celu sprawdzenia czy preparat nie spowoduje odbarwienia – nanieść kroplę preparatu w niewidocznym miejscu. Produkt posiada drażniący zapach. Należy stosować go tylko na zewnątrz lub w pomieszczeniach o sprawnie działającej wentylacji. Należy zachować szczególne środki ostrożności. Stosować odzież i rękawice ochronne.

Składowanie: Produkt przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze 5–30oC, w suchym miejscu. Chronić przed przegrzaniem i ogniem.

Inne produkty w tej kategorii